Hakkında herşey En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi

Sıkı gelirli bir ailenin umutlarını ilgiladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ilişik hissetmediği ihtişam ...

Poyraz Karayel 22 Şubat Çarşamba yayınlanan 81. Seksiyon'de, Poyraz ve ekibinin başı kocaman bir belaya giriyor. Bir anda ortadan kaybolan kadro, sürpriz bir isimden gelen yardımla özgürlüklerine kavuşuyor!

Yalnız iddialı tutulmak kötü bir şey mi? Denetlemen “10 sene sonrasında Los Angeles’ta dinleti vermezsem bu soruni bırakır, dar hanımı olurum” diyor. Kendine güveniyor, imanıyor. Buyurun birbirinden iddialı izahatıyla rağmenızda 17’lik pop film yıldızı Aleyna Tilki...

Hafta dâhili çok gır gır bir etkinliğe katıldım: Retro yılbaşı kutlaması. Mkatübile 1970, 80 ve 90’larda popüler olan yiyecekler... Dev ekranda müzik günçisi Erek Meriç’in sunumuyla televizyonda yayımlanmış yılbaşı özel programları.

Türkiye’ye odaklanacak bu hulliyatmla, kullanıcılara ve iş ortaklarına elan doğru olmak istiyoruz” dedi.

Mabel Matiz yaptığı her işçilike titizlenen, çok çkırmızıışan, farklı bir iş ortaya oturtmak karınin himmet veren bir konuşmaçı. Bugüne kadar yayınladığı her albümde, yaptığı her ahacık kendi ayrımını, namına yakışan konseptı imza kabil sunan bir curcunalı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve sava kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yayınladığı 3 albümde kendi sesini, tarzını ve müziğini hepimize benimseten çok özel bir yorumcu, gır yazıcıı ve besteci.

Bu değnöbetimler müziğe bile yansımıştı. 90’lı yıllar tüm dünyada müziğin evrildiği bir sene olacaktı. İşte 90’lı yıllarda hafızalara haknmış müzik olayları.

Spotify 2016’nın en çok dinlenen sanatkârlarını, albümlerini, şarkılarını ve yılın müzik trendlerini gösteren verileri yayınladı. Spotify Tamamen listelerine bakarak Drake, 2016’da dünyada en çok dinlenen şarkı ve albümün sahibi başüstüne. Rihanna ise tüm dünyada en çok dinlenen zen sanatçı olarak bu yıl da sabık sene olduğu kabil En Popüler Türkçe Pop Müzik Listeleri listenin başlangıcında. Drake, Türkiye’de en çok dinlenen er konuşmaçı olurken, en çok dinlenen konuşmaçı koltuğunu ise ülkemizde Sia’ya kaptırdı.

Mustafa Ceceli’yle şenlik mülakatı derunin buluştuğumuzda tam da Atatürk Havalimanı’na yapılan tecavüznın ferdası günüydü. Bu yüzden ilk soru gerek istemez, “Nereye gidiyoruz?” oldu. Takkadak ardından da içtimai medyada namına son zamanlarda yapılan saldırıları, eleştirileri anlattı Ceceli.

Son günlerde yaşanmış olan yıldırı taarruzlarının arkası sıra İzmir’bile vereceği konserini bozma etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz majör aksülamel çekti. Detaylar haberimizde…

2007 Zer Örümcek Web Ödülleri'nde bağırsakerik paylaşım branşında birinci olarak Değerli Örümcek ödülü sahibi olan İzlesene.

İnternet servis sağlayanların sosyal ağların bant genişliğini daraltması olabilir. Fakat dünyanın tek ülkesinde uygulanmayan bu reçete ‘ağ tarafsızlığı’nı ortadan kaldırıyor. Üstelik tıkır cezası da var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *